LNT2A682MSEB
CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2A682MSEB
LNT2A682MSEB Hakkında
Nichicon LNT2A682MSEB, 6800 µF kapasitesi ve 100 V nominal voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial vidalı terminal bağlantı tipine sahip chassis mount uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 7.8 A ve 120 Hz'de 5.2 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı elektronik devrelerde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V