LNT2A473MSEB
CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2A473MSEB
LNT2A473MSEB Hakkında
Nichicon LNT2A473MSEB, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, chassis mount tipi vida terminalleri ile sabitlenir. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% toleranslı, polar yapılı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 10 kHz'de 25.5A ve 120 Hz'de 17A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V