LNT2A473MSE
CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2A473MSE
LNT2A473MSE Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2A473MSE, 47000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan yüksek kapasiteli bir depo kondansatörüdür. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajı için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 19.55 A ripple akım kapasitesi ile donatılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.55 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V