LNT2A154MSEB
CAP ALUM 150000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2A154MSEB
LNT2A154MSEB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2A154MSEB, 150000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V voltaj derecelendirilmiş bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, vida terminal bağlantısı ile şasi montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi sunar. ±20% tolerans ile sağlanan komponent, 10 kHz'de 35,1 A ve 120 Hz'de 23,4 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V