LNT2A153MSEN
CAP ALUM 15000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2A153MSEN
LNT2A153MSEN Hakkında
Nichicon LNT2A153MSEN, 15000µF kapasitansı ve 100V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, vida terminalli kasa tipi ile chassis montajına uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 11.7A ve 120 Hz'de 7.8A ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V