LNT1V334MSEN
CAP ALUM 330000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1V334MSEN
LNT1V334MSEN Hakkında
Nichicon LNT1V334MSEN, 330000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltajda çalışan bu bileşen, chassis mount tipi vida terminalleriyle montajlanır. -40°C ile 105°C arasında güvenle işletilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 31.95 A ve 120 Hz'de 21.3 A ripple akım kapasitesiyle tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel cihazlar ve enerji filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.95 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V