LNT1V333MSEB
CAP ALUM 33000UF 20% 35V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNT1V333MSEB
LNT1V333MSEB Hakkında
Nichicon LNT1V333MSEB, 33000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltajında çalışan bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C) kullanılabilir. Screw terminal ile şasi üzerine monte edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ses amplifikatörlerinde yaygın olarak kullanılır. 11.1 A @ 10 kHz ripple akım kapasitesi ile güç devrelerinde yüksek frekans uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V