LNT1V333MSE
CAP ALUM 33000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1V333MSE
LNT1V333MSE Hakkında
LNT1V333MSE, Nichicon tarafından üretilen 33000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C arasında) çalışabilir. Screw terminal bağlantı tipi ile şasi montajı için uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 10 kHz'de 8.51A ve 120 Hz'de 7.4A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.51 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V