LNT1V154MSEB
CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1V154MSEB
LNT1V154MSEB Hakkında
Nichicon LNT1V154MSEB, 150000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans aralığında çalışır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount montajı sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti edilir. 10 kHz'de 22.65 A, 120 Hz'de 15.1 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve energy storage uygulamalarında kullanılan endüstriyel dereceli bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.65 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V