LNT1V104MSEN
CAP ALUM 100000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1V104MSEN
LNT1V104MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT1V104MSEN, 100000 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılarıyla chassis mount tasarımına sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10 kHz'de 20.4 A ve 120 Hz'de 13.6 A ripple current kapasitesi bulunan komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile belirtilen cihaz, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve enerji depolama gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V