LNT1K683MSEN
CAP ALUM 68000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1K683M
LNT1K683MSEN Hakkında
Nichicon LNT1K683MSEN, 68000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltajda çalışır ve ±20% toleransa sahiptir. Radial can tasarımı ile screw terminallere sahip chassis mount tipi olup, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömre (105°C'de) sahiptir. 10 kHz'de 25.5A ve 120 Hz'de 17A ripple current kapasitesine sahip. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V