LNT1K333MSEB
CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1K333MSEB
LNT1K333MSEB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT1K333MSEB, 33000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltage ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans sağlar. Screw terminals ile chassis mount konfigürasyonunda sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2000 saatlik ömrü 105°C'de garantilenmektedir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 14.85A ve 120 Hz'de 9.9A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve enerji depolama gerektiren endüstriyel sistemlerde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.85 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V