LNT1K223MSM
CAP ALUM 22000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1K223MSM
LNT1K223MSM Hakkında
LNT1K223MSM, Nichicon tarafından üretilen 22000µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleransına sahiptir. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömüre sahiptir. 10 kHz'de 9.66A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 8.4A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan endüstriyel bir bileşendir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplamaya dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.66 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V