LNT1K154MSEB
CAP ALUM 150000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1K154MSEB
LNT1K154MSEB Hakkında
Nichicon LNT1K154MSEB, 150000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, chassis mount montajı için screw terminal bağlantılarına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 10 kHz'de 32.4 A ve 120 Hz'de 21.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V