LNT1K103MSEN
CAP ALUM 10000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1K103MSEN
LNT1K103MSEN Hakkında
Nichicon LNT1K103MSEN, 10000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltage ile tasarlanan bu komponent, ±20% toleransa sahiptir ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Screw terminal bağlantıya sahip chassis mount tipi olup radial can paketi içerisinde sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığına dayanıklı ve 2000 saatlik ömüre (105°C'de) sahiptir. 10 kHz'de 8.1A, 120 Hz'de 5.4A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V