LNT1J333MSEN
CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1J333MSEN
LNT1J333MSEN Hakkında
Nichicon LNT1J333MSEN, 33000 µF kapasitansla, 63V rated voltage'da çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi, radial can kasa ile vida terminalleri özelliğindedir. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) işletim imkanı sunar ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile belirtilen değerini korur. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 14.1 A, 120 Hz'de 9.4 A'dır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan endüstriyel standar bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V