LNT1J333MSE
CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1J333MSE
LNT1J333MSE Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT1J333MSE, 33000 µF kapasitansa ve 63V nominal gerilim değerine sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis montajı için tasarlanmış bu komponen, geniş kapasitans değeri sayesinde güç kaynakları, enerji depolama uygulamaları ve filtre devrelerinde kullanılır. -40°C ile +105°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında ve 2000 saatlik ömrü ile genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile sunulan ürün, 10 kHz'de 10.81 A ve 120 Hz'de 9.4 A ripple akım taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.81 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V