LNT1J154MSEN
CAP ALUM 150000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1J154MSEN
LNT1J154MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT1J154MSEN, 150000 µF kapasitansı ve 63V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tasarımıyla endüstriyel uygulamalar için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ve ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 31.5A, 120 Hz'de 21A ripple current kapasitesine sahip genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve büyük kapasitansa ihtiyaç duyulan DC elektrik şebekeleri için tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V