LNT1H473MSEN
CAP ALUM 47000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1H473MSEN
LNT1H473MSEN Hakkında
Nichicon LNT1H473MSEN, 47000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi vidalı terminallere sahip radyal kutulu paket ile sağlanır. ±20% toleransa ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat ömürlü tasarımla, 10 kHz'de 14.85 A ve 120 Hz'de 9.9 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Endüstriyel, güç kaynağı ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.85 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V