LNT1H334MSEN
CAP ALUM 330000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1H334MSEN
LNT1H334MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT1H334MSEN, 330000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Chassis mount tipi screw terminaller ile montaj sağlar. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) karakteristiğine sahiptir. 10 kHz'de 36.45 A ve 120 Hz'de 24.3 A ripple akım kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarını destekler. -40°C ile +105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 330000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V