LNT1H334MSEB
CAP ALUM 330000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1H334MSEB
LNT1H334MSEB Hakkında
Nichicon LNT1H334MSEB, 330000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilime sahip bu kondansatör, radyal kasa tasarımı ve vida terminalleri ile şasi montajı için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 36.45 A ve 120 Hz'de 24.3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V