LNT1H333MSEB
CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1H333MSEB
LNT1H333MSEB Hakkında
Nichicon LNT1H333MSEB, 33000 µF kapasitansı ve 50V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür elde eder. 10 kHz'de 12A ve 120 Hz'de 8A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V