LNT1H103MSEN
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNT1H103MSEN
LNT1H103MSEN Hakkında
Nichicon LNT1H103MSEN, 10000µF kapasitesi ve 50V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis montajı için uygun olan bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile güvenilir performans sunar. ±20% tolerans ve polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel devreler gibi alanlarda kullanılır. 7.35A @ 10kHz ripple akımı ve 4.9A @ 120Hz özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.35 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V