LNT1E683MSEB
CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1E683MSEB
LNT1E683MSEB Hakkında
Nichicon LNT1E683MSEB, 68000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminalli şasi montaj tipi ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında yer alan güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjilendirme uygulamalarında tercih edilir. ±20% toleransla ±kapasitans değişimi, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 15.3 A, 120 Hz'de 10.2 A ripple akım taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V