LNT1C683MSEN
CAP ALUM 68000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1C683MSEN
LNT1C683MSEN Hakkında
Nichicon LNT1C683MSEN, 68000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltajda çalışan bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Vida terminalleri ile chassis monte edilebilen ürün, geniş çalışma sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) kullanılabilir. 10 kHz'de 10.65A ve 120 Hz'de 7.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.65 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V