LNT1C683MSEB
CAP ALUM 68000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1C683MSEB
LNT1C683MSEB Hakkında
Nichicon LNT1C683MSEB, 68000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış, ±20% tolerans aralığında üretilir. Chassis mount tipi vida terminalli (screw terminals) kasa ile sunulur. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saat ömür garantisi ile 105°C sıcaklıkta sunulur. Ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 10.65 A, 120 Hz'de 7.1 A'dir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları, düşük frekans sinyal işleme ve genel amaçlı endüstriyel elektronik devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.65 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V