LNT1C224MSEN
CAP ALUM 220000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1C224MSEN
LNT1C224MSEN Hakkında
LNT1C224MSEN, Nichicon tarafından üretilen 220000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, chassis mount yapısında vida terminalleri ile bağlantı sağlar. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışabilen kondansatör, 2000 saatlik ömür süresi ile 105°C'de kullanılabilir. 10 kHz frekansında 21.15 A ve 120 Hz'de 14.1 A ripple akımı kapasitesi olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans değeri ve polar yapısı sayesinde güç kaynakları, güç yönetimi devrelerine ve büyük kapasitans gerektiren uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.15 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V