LNT1C154MSEN
CAP ALUM 150000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1C154MSEN
LNT1C154MSEN Hakkında
Nichicon LNT1C154MSEN, 150000 µF kapasitansyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Chassis mount screw terminal bağlantısı ile endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasyonu vardır. 10 kHz'de 16.5A, 120 Hz'de 11A ripple current kapasitesine sahip genel amaçlı elektrik ve elektronik devrelerde uygulanabilir. Yüksek kapasitans değeri ve düşük empedans özellikleri ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V