LNT1C104MSEB
CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1C104MSEB
LNT1C104MSEB Hakkında
Nichicon LNT1C104MSEB, 100000 µF kapasitesi ve 16V rated voltage özelliklerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminals ile bağlantı sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerance ile üretilen komponen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik yaşam ömrüne sahip olan cihaz, 10 kHz'de 14.4A ve 120 Hz'de 9.6A ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtering, energy storage ve stabilizasyon uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V