LNT1A684MSEN
CAP ALUM 680000UF 20% 10V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1A684M
LNT1A684MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT1A684MSEN, 680000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V dereceli gerilim ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Chassis mount şekilde monte edilen cihaz, vida terminalleri ile bağlantı sağlar. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, yüksek frekans ripple akımında 27.6A ve düşük frekans ripple akımında 18.4A kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile tedarik edilir. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V