LNT1A683MSEB
CAP ALUM 68000UF 20% 10V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1A683MSEB
LNT1A683MSEB Hakkında
Nichicon LNT1A683MSEB, 68000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile çalışır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun tasarlanmıştır. Radial, Can tipi kasa ile screw terminal bağlantı tipi sayesinde chassis mount montajına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömürlü tasarımı sayesinde endüstriyel ve profesyonel uygulamalarda güvenilir performans sunar. 10 kHz'de 10.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V