LNT1A154MSEN
CAP ALUM 150000UF 20% 10V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT1A154MSEN
LNT1A154MSEN Hakkında
Nichicon LNT1A154MSEN, 150000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Rated voltage 10V olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Chassis mount tipi screw terminal bağlantısı bulunmaktadır. Polar yapıdaki bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 16.2 A, 120 Hz'de 10.8 A ripple current kapasitesine sahip olduğundan, güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. Radial can tasarımı ile kompakt montaj sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V