LNT1A104MSE
CAP ALUM 100000UF 20% 10V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNT1A104MSE
LNT1A104MSE Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT1A104MSE, 100000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde vida terminalleriyle donatılmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10V voltaj değerine ve ±20% toleransa sahip olan kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 9.89A, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 8.6A'dir. Güç kaynakları, filtering, buffering ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.89 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V