LNR2E473MSEN
CAP ALUM 47000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2E473MSEN
LNR2E473MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNR2E473MSEN, 47000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile güç elektronikleri uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminalli Chassis Mount konfigürasyonunda sunulan bu kondansatör, -25°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 5000 saat ömür garantisi ile sağlam uygulamalara uygun hale getirilmiştir. 10 kHz'de 25.44A ve 120 Hz'de 21.2A ripple akım kapasitesi ile yüksek akım filtreleme işlevlerinde kullanılabilir. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı uygulamalar için idealdir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V