LNR2E472MSEB
CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2E472MSEB
LNR2E472MSEB Hakkında
Nichicon LNR2E472MSEB, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime sahip bu komponentin toleransı ±20%'dir. Radial, vida terminal bağlantılı kasa tipinde sunulan kondansatör, şasi montajı için uygundur. -25°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 8.76 A ve 120 Hz'de 7.3 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V