LNR2E333MSEN
CAP ALUM 33000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2E333MSEN
LNR2E333MSEN Hakkında
Nichicon LNR2E333MSEN, 33000 µF kapasitansı ve 250V nominal gerilimi olan chassis mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminalli (screw terminals) kılıfta sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür süresi garantilidir. ±20% tolerans aralığında çalışır, -25°C ile 85°C arasındaki sıcaklık ortamlarında operasyonel kapasitesi korur. 10 kHz frekansında 23.64 A ve 120 Hz'de 19.7 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, konverterler ve düşük frekans filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V