LNR2E333MSEB
CAP ALUM 33000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2E333MSEB
LNR2E333MSEB Hakkında
Nichicon LNR2E333MSEB, 33000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile tasarlanan bu ürün, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Şasi montajına uygun vida terminalli radyal yapısında sunulan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 5000 saatlik ömür süresi garantilidir. ±20% toleransı ile, 10 kHz'de 23.64A ve 120 Hz'de 19.7A ripple current taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V