LNR2E222MSEB
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2E222MSEB
LNR2E222MSEB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNR2E222MSEB, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250 V rated voltaj ile tasarlanmış bu komponent, chassis mount şekilde screw terminals ile bağlantı sağlar. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömür sunmaktadır. 10 kHz'de 4.8 A ve 120 Hz'de 4 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve audio amplifikatör devreleri gibi yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V