LNR2E103MSEN
CAP ALUM 10000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2E103MS
LNR2E103MSEN Hakkında
Nichicon LNR2E103MSEN, 10000µF kapasitansı ve 250V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılı chassis mount türü bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 5000 saat ömür süresi olan bu bileşen, 10 kHz'de 14.16A ve 120 Hz'de 11.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile üretilen kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.16 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V