LNR2D683MSEN
CAP ALUM 68000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2D683MSEN
LNR2D683MSEN Hakkında
LNR2D683MSEN, Nichicon tarafından üretilen 68000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Radial, vida terminalli (Screw Terminals) kasa tipinde sunulan bu kondansatör, şasi montajı için uygundur. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 27.12A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı ise 22.6A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve industrial elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V