LNR2D333MSEB
CAP ALUM 33000UF 20% 200V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNR2D333MSEB
LNR2D333MSEB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNR2D333MSEB, 33000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanmış bu komponent, chassis mount tipi vida terminalleri ile monte edilir. -25°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 23.4A ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalarda, 120 Hz'de 19.5A ile düşük frekanslı uygulamalarda kullanılabilir. Genel amaçlı enerji depolama, güç kaynakları, invertör ve filtrele devrelerinde yaygın olarak uygulanır. ±20% tolerans değeri ile sağlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V