LNR2D223MSEN
CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2D223M
LNR2D223MSEN Hakkında
Nichicon LNR2D223MSEN, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminallı şasi montajı, ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisine ve 10 kHz'de 19.08 A ripple akım kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler, amplifikatörler ve diğer genel amaçlı uygulamalarda filtering ve energy storage için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V