LNR2C223MSEB
CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2C223MSEB
LNR2C223MSEB Hakkında
Nichicon LNR2C223MSEB alüminyum elektrolitik kondansatörü, 22000 µF kapasitans ve 160V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Şasi montajı için şruvali terminal bağlantısına sahip olan bu komponent, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 5000 saatlik ömür süresi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 10 kHz'de 20.28A ve 120 Hz'de 16.9A ripple akım kapasitesiyle endüstriyel ve ticari elektronik cihazlarda tercih edilen bir çözümdür.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.28 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V