LNR2C153MSEB
CAP ALUM 15000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2C153MSEB
LNR2C153MSEB Hakkında
Nichicon LNR2C153MSEB, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, chassis mount tipi vida terminalleri ile mekanik olarak sabitlenebilir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 14.4A, 120 Hz'de 12A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V