LNR2C104MSEN
CAP ALUM 100000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2C104MSEN
LNR2C104MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNR2C104MSEN, 100000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim rating'ine sahip bu bileşen, şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. ±20% toleransla üretilen kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömürlüdür. 10 kHz'de 29.28A ve 120 Hz'de 24.4A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, düşük frekans filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaktadır. Radial can kasa tipinde tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.28 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V