LNR2A683MSEN
CAP ALUM 68000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2A683MS
LNR2A683MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNR2A683MSEN, 68000 µF kapasitansı ve 100V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile şasi montajı için tasarlanmış bu komponen, 5000 saat ömür süresine (85°C'de) ve ±20% tolerans değerine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 10 kHz'de 20.93 A, 120 Hz'de 18.2 A ripple akım kapasitesi bulunur. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.93 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V