LNR2A473MSEB
CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2A473MSEB
LNR2A473MSEB Hakkında
Nichicon LNR2A473MSEB, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount montajı için vidalı terminal (Screw Terminals) ile donatılmıştır. ±20% tolerans ile 85°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 16.56 A ve 120 Hz'de 14.4 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve enerji dönüştürme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V