LNR2A223MSE
CAP ALUM 22000UF 20% 100V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNR2A223MSE
LNR2A223MSE Hakkında
Nichicon LNR2A223MSE, 22000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, chassis mount tipi vida terminalleri ile konfigüre edilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Cihaz -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 7.82A ve 120 Hz'de 6.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Power supply filtreleme, enerji depolama ve EMI/RFI bastırma uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V