LNR2A153MSEB
CAP ALUM 15000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2A153MSEB
LNR2A153MSEB Hakkında
Nichicon LNR2A153MSEB, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount montajını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 5000 saat ömür garantisidir. 10 kHz'de 6.9A ve 120 Hz'de 6A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan endüstriyel seviye bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V