LNR2A104MSEN
CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2A104MSEN
LNR2A104MSEN Hakkında
Nichicon LNR2A104MSEN, 100000 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile şasi montajı için tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 25.415 A ve 120 Hz'de 22.1 A ripple current kapasitesine sahip olan bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek kapasitans gerektiren endüstriyel uygulamalarda tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.415 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V